НОВИНИ

Слідком РФ перекваліфікував справу щодо масового вбивства в Керчі

Нападник застрелився після масового вбивства.

Слідчий комітет Російської Федерації  перекваліфікував справу щодо вибух в будівлі політехнічного коледжу в Керчі з теракту на масове вбивство.

 

За даними російських правоохоронців, нападником виявився студент четвертого курсу, 22-річний Владислав Росляков. Його тіло з вогнепальним пораненням виявлено в одному з приміщень коледжу.

 

"Зважаючи на картину злочину, слідство попередньо вважає, що ця молода людина розстріляла присутніх у коледжі людей, а потім наклала на себе руки. У зв'язку з цим кримінальну справу, порушену за ст.205 КК РФ, перекваліфіковано на ч.2 ст.105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом)", - йдеться на сайті СК РФ.

 

 

Як повідомлялося, Студент, який ймовірно влаштував вибух в коледжі в Керчі, застрелився.

 

Нагадаємо, 17 жовтня в окупованому Криму у будівлі політехнічного коледжу в Керчі пролунав вибух, унаслідок чого, за попередніми даними, загинули 10 осіб, ще 50 – отримали поранення. За даними ЗМІ, "спочатку почалася стрілянина з автоматів, потім сталася серія вибухів". Журналіст Антон Наумлюк заявив, що Національний антитерористичний комітет заявив, що причиною вибуху в Керчі став "підрив невстановленого вибухового пристрою". 

 

Слідчий комітет РФ заявив, що основною версією вибуху в політехнічному коледжі Керчі є теракт.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.