НОВИНИ

ДПСУ посилить охорону морського кордону від Ізмаїла до Маріуполя

В умовах російської агресії, терористичних загроз та міграційної кризи прикордонники вживають додаткові заходи щодо посилення контролю за в’їздом в Україну.

Для прикриття території України від вторгнення з моря до кінця 2018 року буде розгорнуто управління морської охорони від Ізмаїла до Маріуполя. Про це заявив керівник Держприкордонслужби України (ДПСУ) Петро Цигикал, повідомляє прес-служба відомства.

 

«До кінця року буде розгорнуто нове Регіональне управління морської охорони, яке візьме під охорону весь морський кордон від Ізмаїла до Маріуполя, корабельно-катерний склад поповнюємо новими катерами», - заявив він.

 

Також зазначається, що у відомстві за кращими світовими стандартами створено підрозділи оперативного реагування «ДОЗОР», у тому числі й для проведення спеціальних дій на воді. Створена система бойових резервів з потужним озброєнням та бронетехнікою, які спроможні у найкоротші терміни прикрити загрозливі напрямки.

 

 А для посилення авіаційної складової у найближчі два роки для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти французької компанії «Airbus».

 

Окремо Голова Держприкордонслужби наголосив, що відомство робить все належне, щоб прикордонники відчували себе захищеними державою.

 

«Створюються сучасні умови служби, будується житло. У цьому році ми вже отримали 194 квартири. Наразі продовжується будівництво 24 житлових об’єктів, два з яких плануються завершити в цьому році, що дозволить отримати ще 60 квартир. Взагалі упродовж 2018-2020 років планується отримати 1 456 квартир», - відмітив Цигикал.

 

Як повідомлялося, морська охорона Державної прикордонної служби України зафіксувала та задокументувала факти, що підтверджують незаконну діяльність РФ у Виключній (морській) економічній зоні України.

 

Нагадаємо, Рада національної безпеки та оборони України затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів в акваторіях Азовського і Чорного морів. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.