НОВИНИ

У США «регіоналка» пояснила, що червоні прапори в Україні будуть без серпа і молота

Використання червоного прапора у дні свята Перемоги жодним чином не є поверненням України до радянської символіки. Про це на брифінгу у Національному прес-центрі у Вашингтоні заявила народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Вона наголосила, що ухвалення Верховною Радою Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» прийнято для вшанування пам'яті і подвигів старшого покоління українців, які віддавали життя за Батьківщину. «Український парламент ухвалив документ, який говорить виключно про використання прапора військової частини, яка брала Рейхстаг. На цьому прапорі є номер частини та назва. Там немає символів Радянського Союзу. Єдина схожість, що прапор має червоний колір», - заявила Бондаренко.

Як повідомлялось, голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр» (стосовно порядку офіційного використання копій прапора Перемоги) і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу.

Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон. «Як тільки він (закон – ред.) поступить, я його підпишу», - сказав  Янукович в середу.

21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

Нагадаємо, Партія регіонів відрядила до США  «десант» своїх депутатів для роз’яснення політики української влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.