НОВИНИ

У США «регіоналка» пояснила, що червоні прапори в Україні будуть без серпа і молота

Використання червоного прапора у дні свята Перемоги жодним чином не є поверненням України до радянської символіки. Про це на брифінгу у Національному прес-центрі у Вашингтоні заявила народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Вона наголосила, що ухвалення Верховною Радою Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» прийнято для вшанування пам'яті і подвигів старшого покоління українців, які віддавали життя за Батьківщину. «Український парламент ухвалив документ, який говорить виключно про використання прапора військової частини, яка брала Рейхстаг. На цьому прапорі є номер частини та назва. Там немає символів Радянського Союзу. Єдина схожість, що прапор має червоний колір», - заявила Бондаренко.

Як повідомлялось, голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр» (стосовно порядку офіційного використання копій прапора Перемоги) і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу.

Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон. «Як тільки він (закон – ред.) поступить, я його підпишу», - сказав  Янукович в середу.

21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

Нагадаємо, Партія регіонів відрядила до США  «десант» своїх депутатів для роз’яснення політики української влади.