НОВИНИ

Клімкін заявив, що НАТО готове допомогти Україні з безпекою складів боєприпасів

Альянс вже почав підтримку України в цьому питанні, бо Київ попросив про неї ще 2017 року.

НАТО готове допомогти Україні в питанні гарантування безпеки на складах боєприпасів, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

"НАТО готовий продовжувати  наявні та розглянути подальші шляхи підтримки зусиль України із забезпечення безпеки сховищ боєприпасів", - запевнив Столтенберг.

 

        Читайте також: вибухи на складах боєприпасів в Україні. Коли і де ставалися надзвичайні події

 

За його словами, Альянс уже почав підтримку України в цьому питанні, бо Київ попросив про неї ще 2017 року.

 

 "У 2018 році було схвалено проект трастового фонду з управління безпекою на складах боєприпасів. Були призначені кошти для допомоги Україні досягти стандартів НАТО у цьому аспекті", - уточнив чиновник Альянсу.

 

Своєю чергою, Клімкін заявив у понеділок: "Зараз ми домовляємося про набагато ширшу і за змістом, і за динамікою програму співпраці" щодо зміцнення безпеки сховищ боєприпасів в Україні. За його словами, це стосується і конструкції цих сховищ та їхнього дизайну, і процедур моніторингу, і необхідного обладнання. Подальші деталі він відмовився називати, пославшись на їхню конфіденційність.

 

"Це не означає, що НАТО за нас це все буде будувати. Але НАТО готовий нам послідовно допомагати", - зазначив глава українського МЗС.

 

Як повідомлялося, У НАТО заявили про підтримку України у питаннях зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.