НОВИНИ

США запровадили санкції проти іранських компаній та банків

Як зазначається, до переліку увійшли щонайменше 20 корпорацій і фінансових інститутів.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти компаній, які надають фінансову підтримку іранському напіввійськовому ополченню "Басидж" у складі силової структури "Корпус вартових ісламської революції". Про це 16 жовтня повідомила прес-служба відомства.

 

Як зазначається, до переліку увійшли щонайменше 20 корпорацій і фінансових інститутів, зокрема приватний іранський банк Mellat і велика інвестиційна компанія Mehr Eghtesad.

 

Водночас Вашингтон стверджує, що зазначена мережа являє собою приклад того, як КВІР і збройні сили Ірану розширили своє "економічне втручання" і наповнили, здавалося б, законні бізнес-структури "з метою фінансування тероризму".

 

Нагадаємо, 8 травня президент Дональд Трамп повідомив, що США виходять із ядерної угоди з Іраном. Водночас глава Білого дому заявив, що Вашингтон відновить усі санкцій, які було знято в рамках угоди, і запровадить додаткові економічні обмеження. 

 

19 вересня спецпредставник США по Ірану Брайан Гук повідомив, що Вашингтон залишається відкритим для переговорів з Іраном щодо укладення нового договору замість ядерної угоди, укладеної в 2015 році з шістьма світовими державами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.