НОВИНИ

Прорив водогону у Горлівці. Близько 43 тисяч жителів лишились без води

Зупинене централізоване водопостачання міст Торецьк та Залізне, смт. Північний та Південний.

На Донбасі в районі окупованої Горлівки внаслідок пориву водогону «Горлівка – Торецьк» зупинене централізоване водопостачання міст Торецьк та Залізне, смт. Північний та Південний. Про це 16 жовтня повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

 

Зазначається, що станом на 13:00 16 жовтня без централізованого водопостачання залишається 42 813 чоловік. 


Також у ДСНС повідомили, що 17 жовтня для забезпечення населення водою планується залучення підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області та комунальних служб міста. Забезпечення водою населення та об’єктів критичної інфраструктури буде здійснено шляхом підвозу води автомобілями. 

 

Нагадаємо, в окупованій бойовиками Макіївці сталося масове отруєння питною водою, в результаті чого було госпіталізовано 87 осіб. Представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський повідомив, що марганець став причиною масового отруєння в окупованій Макіївці Донецької області.

 

Раніше повідомлялося, що 8 червня через обстріли з Донецкої фільтрувальної станції було прийнято рішення вивезти 4 тонни хлору та евакуювати усіх працівників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.