НОВИНИ

Добкін з розмов чув, що червоні прапори виготовляли «регіонали»і спонсори

Губернатор Харківської області Михайло Добкін вважає, що вирішувати питання використання червоного прапору Перемоги разом із національною символікою під час святкування Дня Перемоги право лише місцевих громад. Про це Добкін заявив в ефірі «5 каналу».

«Я вважаю, що це виняткове право місцевих громад вирішувати як їм зустрічати 9 травня. У нас по різному відносяться до цього великого дня. Що стосується Харкова і Харківської області, то багато державних установ органи місцевого самоврядування вже вивісили  червоний прапор Перемоги, і я можу вітати такі дії моїх колег з місцевого самоврядування», - заявив Добкін.

«Я не маю права давати вказівки місцевому самоврядуванню вішати їм прапори або ні. Це було виняткове бажання жителів Харківській області і міста Харкова», - додавши він.

Добкін зазначив, що у Харкові та Харківській області виготовлення червоних прапорів Перемоги відбулось за рахунок місцевих осередків Партії регіонів та не бюджетних коштів.
 
«Якщо говорити про фінансування - мені напевно невідомо, я не маю права втручатися до місцевих бюджетів, але з розмови з рядом моїх колег, з місцевого самоврядування, хочу сказати що частина прапорів були виготовлені міською і обласною організацією Партії Регіонів, а частина прапорів була виготовлена за позабюджетні засоби»- уточнив губернатор.

Як повідомлялось, напередодні Добкін заявив, що якби Прапор Перемоги не асоціювався з прапором СРСР, в країні не було б суперечок з приводу ухваленого Верховною Радоюи закону про вивішення червоних прапорів на 9 травня поруч з державними прапорами.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр» (стосовно порядку офіційного використання копій прапора Перемоги) і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу.

Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон. «Як тільки він (закон – ред.) поступить, я його підпишу», - сказав  Янукович в середу.

Нагадаємо, 21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.