НОВИНИ

Ахтем Сеітаблаєв став співрежисером фільму за п'єсою Сенцова

Глядачі побачать картину навесні 2019 року.

В Україні розпочинаються зйомки повнометражного фільму-антиутопії "Номери" за сценарієм і режисурою українського політв'язня Кремля Олега Сенцова, співрежисером якої буде Ахтем Сеітаблаєв. Про це сказала продюсер Ганна Паленчук на брифінгу у вівторок, 16 жовтня, у Києві, передає "Інтеракс-Україна".

 

Зазначається, що глядачі побачать картину навесні 2019 року.

 

"Ми анонсуємо запуск повнометражного фільму "Номери" за сценарієм Олега Сенцова, в якому сам Олег Сенцов - режисер-постановник", - сказала Паленчук.

 

Вона озвучила листа Сенцова про запуск фільму "Номери", в якому, він, зокрема, пише: "Цю річ я бачу дуже чітко... Точно вірю в майбутнє цієї постановки. "Номери" - це не кіно в чистому вигляді, але це й не до кінця театр. Це антиутопія, буфонада, гротеск".

 

Міністр культури України Євген Нищук запевнив, що ні він сам, ні хто-небудь із чиновників не чинили тиску на експертну раду, яка обрала для зйомок фільму саме сценарій Сенцова. За його словами, сценарій обрано з 69 проектів, затверджених урядом України в рамках підтримки українського кінематографу.

 

"Упевнений, що початок роботи над фільмом надасть сили Олегу. Процес роботи практично розпочинається, він не є швидким. Якщо говорити про гроші, то від держави це близько 10 млн грн, загалом проект розрахований на суму близько 15 млн грн", - розповів міністр.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.