НОВИНИ

Ярош заявив про виведення окремих батальйонів УДА з передової на Донбасі

Командир Української Добровольчої Армії анонсував створення загонів територіальної оборони в усіх областях.

Народний депутат України і командир Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош заявив, що 5 та 8 окремі батальйони УДА відходять з передової на Донбасі, щоб "розпочати підготовку загонів територіальної оборони в усіх областях України". Про це повідомляє  "Дніпроград".

 

"5 та 8 окремі батальйони Української Добровольчої Армії виходять з передової, але ми не виходим з війни. Поки триває війна ми будемо брати участь в ній. Сьогодні найголовніше завдання для УДА – це побудова територіальних загонів оборони, які мали б чіткий функціонал", - зауважив він.

 

За його словами, завдання загонів полягатиме у підготовці так званого "руху спротиву" в кожній області. Водночас територіальні підрозділи мають об’єднати учасників бойових дій.

 

"Ми бачимо як після "дембелю" починають "дерибанити" учасників бойових дій. Ми маємо безліч "атошних" організацій, що призводить до розпорошення потенціалу, який реально може бути найважливішим для України в даний час. Завдання УДА зібрати всіх, хто воював в єдиний ударний кулак", - підкреслив Ярош.

 

У свою чергу, він додав, що УДА допомагатиме держструктурам "не допустити російського реваншу в Україні".

 

Раніше у штабі ООС заявили, що УДА може стати частиною ЗСУ.  Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв провів зустріч із керівником УДА Дмитром Ярошем. Сторони обговорили можливу участь бійців УДА в підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони. Водночас Наєв наголосив на готовності до діалогу на основі верховенства права та в рамках чинного законодавства.

 

Нагадаємо, 9 липня Наєв заявив. що виступає проти присутності озброєних добровольців і волонтерів на передовій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.