НОВИНИ

Клімкін прокоментував новий режим санкцій ЄС

За словами глави МЗС України, Київ готовий до взаємодії.
Україна готова до взаємодії щодо нового режиму санкцій Європейського Союзу проти розробки та використання хімічної зброї і протидії іншим гібридним загрозам. Про це повідомив голова МЗС України Павло Клімкін у Twitter.

 

"Рада ЄС запровадила новий режим обмежувальних заходів, що дозволяють накладати санкції проти фізичних та юридичних осіб, причетних до виробництва та використання хімічної зброї, а також підкреслила необхідність співпрацювати для протидії іншим гібридним загрозам. Готові до взаємодії!", - зауважив він.

 

Наголошується, що Клімкін перебуває у Люксембурзі на міністерському засіданні "Східного партнерства".

 

Нагадаємо, 15 жовтня  Рада ЄС затвердила новий режим санкцій у відповідь на використання та поширення хімічної зброї. Обмежувальні заходи будуть спрямовані на осіб та суб'єктів, які безпосередньо відповідають за розробку та використання хімічної зброї, а також тих, хто надає фінансову, технічну та матеріальну підтримку, і тих, хто допомагає, заохочує їх або асоціюється з ними. Також санкції включають заборону на поїздки до ЄС, заморожування активів для фізичних осіб та заморожування активів для суб'єктів господарювання. Крім того, особам і організаціям ЄС заборонятиметься надавати кошти підсанкційним суб’єктам.

 

Раніше посли ЄС схвалили новий режим санкцій за застосування хімічної зброї. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.