НОВИНИ

В ОРДО за тиждень сотні людей отруїлися водою - Лисянський

Також підтвердилася інформація, що водою отруїлися понад 104 учнів військового ліцею Донецька.

На окупованих територіях Донецької області за тиждень (з 5 по 12 жовтня) більше 230 людей отруїлися водопровідною водою. Про це повідомив представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський на своїй сторінці у Facebook.

 

За його словами, місцеві мешканці скаржились на високу температуру, нудоту і розлад шлунку. в основному серед отруєних - діти до 17 років.

 

Також підтвердилася інформація, що водою отруїлися понад 104 учнів військового ліцею Донецька.

 

"Батьки кількох учнів ліцею повідомили, що їм переконливо рекомендували лікуватися вдома і не звертатися в лікарні", - йдеться у повідомленні.

 

"Після розголосу в ЗМІ наслідків отруєння водою жителів Макіївки, окупаційна влада докладають максимум зусиль, щоб замовчати випадки гострої кишкової інфекції в ліцеї. Окупаційна адміністрація боїться масових заворушень", - підкреслив представник омбудсмена.

 

"До нас надійшли скарги на якість водопровідної води від жителів Докучаєвська. За їх словами, вода має стійкий запах цвілі або дусту. З оприлюднених 11 жовтня в "ДНР" результатів аналізів водопровідної води очевидно, що є відхилення і за хімічними, і за мікробіологічними показниками, в тому числі і в ЗОШ № 86 Макіївки. Але чи можна вірити цим результатам? Щоб забезпечити право на доступ до безпечної питної води, необхідна незалежна експертиза водопровідної води в "ДНР" за сприяння міжнародних гуманітарних організацій", - повідомив Лисянський.

 

Нагадаємо, в окупованій бойовиками Макіївці сталося масове отруєння питною водою, в результаті чого було госпіталізовано 87 осіб. Представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський повідомив, що марганець став причиною масового отруєння в окупованій Макіївці Донецької області.

 

Раніше повідомлялося, що 8 червня через обстріли з Донецкої фільтрувальної станції було прийнято рішення вивезти 4 тонни хлору та евакуювати усіх працівників

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.