НОВИНИ

У Берліні тисячі людей вийшли на марш проти ультраправих політиків

Активісти групи, що представляють мігрантів, спільноту LGBTQ +, робітників та бездомних, приєдналися до протестів.
У; БерлініТисячі людей вийшли на марш, щоб засудити прояви расизму та ксенофобії з боку політиків у Німеччині та країнах ЄС. Про це пише DW.

 

Активісти групи, що представляють мігрантів, спільноту LGBTQ +, робітників та бездомних, приєдналися до протестів.

 

"Відбувається драматичний політичний зсув: расизм та дискримінація стають соціально прийнятними", - йдеться у заяві організаторів протесту. "Те, що вчора вважалося немислимим і неприйнятним, сьогодні стало реальністю".


Переглянути зображення у Твіттері
 
 
 
 
 

Організатори вказали на зростаючу ксенофобію та збільшення заходів, спрямованих на боротьбу з нелегальною міграцією, зазначивши: "Європа перебуває в атмосфері націоналістичного антагонізму та ізоляції".

 

Очікується, що до маршу приєднаються до 40 000 осіб.

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговорів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.