НОВИНИ

ЗМІ назвали ім'я судді, якого викрили на фінансуванні бойовиків ОРДіЛО

Раніше працівники спецслужби викрили екс-заступника голови Вищого господарського суду на фінансуванні терористичних організації "ДНР" та "ЛНР".

Служба безпеки України викрила на фінансуванні терористичних організації "ДНР" та "ЛНР" колишнього заступника голови Вищого господарського суду Артура Ємельянова. Про це повідомляє "Українська правда".

 

Як повідомлялося, 12 жовтня 2018 року Служби безпеки України викрила колишнього заступника голови Вищого господарського суду на фінансуванні терористичних організації "ДНР" та "ЛНР".  Працівники спецслудби вилучили в нього понад 210 тисяч доларів США, більш ніж 11 тисяч євро та понад 230 тисяч гривень. Також розпочате кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України (фінансування тероризму)

 

Нагадаємо, 18 жовтня 2016 року прес-служба Генпрокуратури поширила інформацію про те, що повідомила про підозру колишньому голові Вищого господарського суду Віктору Татькову та колишньому заступнику голови суду Артуру Ємельянову у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

 

27 жовтня 2016 року Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді застави 1,5 млн грн судді Вищого господарського суду України Артуру Ємельянову, який підозрюється у втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу. 

 

4 червня 2018 року Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова, підозрюваного в незаконному розподілі справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.