НОВИНИ

Суд відновив на посаді голови Державіаслужби Антонюка

Суд відновив Антонюка на відповідній посаді з 4 вересня 2015 року.

Окружний адмінсуд Києва відновив на посаді голови Державної авіаційної служби Дениса Антонюка. Про це йдеться в рішенні суду від 1 жовтня 2018 року.

 

Як зазначається, суд визнав протиправним і скасував розпорядження Кабінету міністрів від 4 вересня 2015 року та наказ Державіаслужби від 7 вересня 2015 року про звільнення Антонюка з посади голови Державіаслужби. Таким чином, суд відновив його на цій посаді з 4 вересня 2015 року.

 

Згідно з повідомленням, позов з проханням визнати протиправними та скасувати вищевказані розпорядження і наказ, а також відновити на роботі Антонюк подав у жовтні 2015 року.

 

Рішення Окружного адмінсуду Києва набуде чинності після того, як пройде 30-денний термін подачі апеляції, і якщо її ніхто не подасть.

 

Нагадаємо, 2 липня 2015 року Кабінет міністрів України вирішив відсторонити від виконання посадових обов’язків голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка. 

 

Наприкінці червня 2015 року президент України Петро Порошенко анонсував перевірку Державіаслужби та тимчасове відсторонення з посади Дениса Антонюка.

 

Нагадаємо, Антонюк став главою Державної авіаційної служби у березні 2014 року. До цього він обіймав посаду директора з розвитку маршрутної мережі та альянсів авіакомпанії "МАУ", яку пов'язують з губернатором Дніпропетровської області Ігорем Коломойським.