НОВИНИ

Укроборонпром підбив підсумки міжнародної виставки "Зброя та безпека-2018"

Під час виставки були досягнуті ключові домовленості із компаніями країн-членів НАТО.

Міжнародна оборонна виставка "Зброя та Безпека" завершується у п'ятницю, 12 жовтня. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

 

Під час виставки, яка стала і результативним міжнародним форумом, Укроборонпрому продемонстрував останні розробки підприємств та провів ключові переговори з іноземними партнерами.

 

Президент України Петро Порошенко, який підкреслив, що "підприємствам "Укоборонпрому" вдалося відмовитися від комплектуючих російського виробництва, замінивши їх на вітчизняні та виробництва країн-членів НАТО".

 

Наприклад, серед головних презентацій "Укроборонпрому" – реактивна система залпового вогню БМ-21 УМ "Берест" від ДП "Шепетівський ремонтний завод". "Берест" призначений для заміни БМ-21 "Град", що стоїть на озброєнні Збройних Сил України. Використання сучасних цифрових технологій та нове шасі вітчизняного виробництва надають "Бересту" ключові бойові та експлуатаційні переваги, які значно розширюють бойові можливості РСЗВ.

 

 

Нові комплектуючи виробництва країн-членів НАТО було впроваджено і у БТР-70Д(GM) від ДП "Житомирський бронетанковий завод". Оновлена бойова машина отримала нові двигуни від американської корпорації General Motors та бойовий модуль "Дельта" з 23-мм автоматичною гарматою та цифровою системою управління вогнем.

 

 

Житомирське підприємство також представило на виставці і БМП-М1С, яка є конверсією бойової розвідувальної машини БРМ-1К, зі значним підвищенням вогневої потужності, рівня захисту та заміною застарілого радянського двигуна на німецький Deutz. Завдяки цьому БМП-М1С може транспортувати до 8 військовослужбовців та ефективно підтримувати дії піхотних підрозділів завдяки великій вогневій потужності бойового модулю "Стилет".

 

 

 

 

Окрім того, під час виставки були досягнуті ключові домовленості із компаніями країн-членів НАТО. Зокрема, підписано Меморандум між ДК "Укроборонпром" та компанією Excalibur (Чехія). Мета документу – об’єднати зусилля української і чеської сторін для розробки, виготовлення та маркетингового просування інноваційної продукції у галузі бронетехніки.

 

Держкомпанія "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні. 

 

 

"Промоборонекспорт", що входить до складу Концерну, та Міністерство оборони Республіки Молдова підписали Меморандум про взаємодію. Документ передбачає надання сторонами послуг із капітального ремонту та модернізації бронетанкової та авіаційної техніки. 

 

ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром", 12 жовтня домовилось з новою українською авіакомпанією FANair про поставку двох літаків Ан-158 на умовах фінансового лізінгу. 

 

Нагадаємо, 10 жовтня у Києві на міжнародній виставці "Зброя та Безпека" представлена українська бойова броньована гусенична машина - БМП-М1С, яка була розроблена за власні кошти ДП "Житомирський бронетанковий завод".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.