НОВИНИ

США привітали Україну із продовженням дії закону про особливий статус Донбасу

Також Держдеп закликав Росію встановити загальне та повне припинення вогню та скасувати незаконні, фіктивні вибори, які вона організовує в ОРДЛО.

Державний департамент США 11 жовтня привітав Україну із продовженням дії закону про особливий статус Донбасу, а також закликав Росію приєднатись до України у прагненні до миру і скасувати фіктивні вибори в ОРДЛО. Про це йдеться у заяві Держдепу.

 

"Ми закликаємо Росію приєднатись до України у прагненні до миру. Росія та сили, які вона озброює, тренує, які вона скеровує і разом з якими воює, досі не виконали багаторазові обіцянки припинити ворожі дії, вивести закордонних бійців, обмінятись затриманими, або розпустити незаконні збройні формування. Москва має встановити загальне та повне припинення вогню та скасувати незаконні, фіктивні вибори, які вона організовує на підконтрольних Росії територіях на сході України", - відзначили у Держдепі.

 

Також у заяві йдеться, що США продовжують підтримувати зусилля Франції та Німеччини спрямовані на втілення Мінських домовленностей, і лишаються відкритими до діалогу з Росією з метою відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

 

Нагадаємо, 4 жовтня президент України Петро Порошенко підписав закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

 

Спеціальний представник Держдепартаменту США Курт Волкер привітав продовження особливого статусу Донбасу. Щодо так званих «виборів» в ОРДЛО спецпредставник заявив, що вони є нелегітимними та порушують логіку мінського процесу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.