НОВИНИ

Вибухи біля Ічні. У Міноборони заявили, що пожежу повністю ліквідовано

Водночас у МОУ наголосили, що наразі не можливо з’ясувати остаточні збитки.

У Чернігівській області в четверг, 11 жовтня, повністю ліквідували пожежу на території шостого арсеналу Міністерства оборони, однак досі лунають поодинокі вибухи. Про це повідомив заступник глави МОУ Ігор Павловський.

 

"Станом на 13:00 пожежу на Арсеналі ліквідовано в повному обсязі, але тривають поодинокі вибухи. На сьогоднішній день є два майданчики, де приймаємо і вживаємо заходів щодо гасіння пожежі остаточного тління. Організовано гасіння цих осередків", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, на технічній території арсеналу працює дев'ять пожежних танків, три ІМР, авіація ДСНС здійснила 11 скидів води. Організовано роботу аеророзвідки ЗС України.

 

"Остаточні збитки на цей час з’ясувати не можливо, адже багато сховищ пошкоджено внаслідок вибухових хвиль. Остаточно буде проведено роботу після того, як зможемо зайти на Арсенал і проаналізувати ту ситуацію, яка склалася", – наголосив Павловський.

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.