НОВИНИ

Порошенко повідомив, скільки нового озброєння та військової техніки отримала армія в 2018 році

Зокрема, за словами президента, на озброєння почали надходити протитанкові комплекси "Корсар", "Стугна" та "Бар‘єр".

Президент Петро Порошенко повідомив, що від початку 2018 року українська армія отримала близько 1900 одиниць нового або модернізованого озброєння та військової техніки. Про це він заявив на зустрічі із командирами бригад Збройних сил, Національної гвардії і Державної прикордонної служби.

 

"Завдяки концентрації зусиль, цілеспрямованій і наполегливій роботі працівників підприємств ОПК (оборонно-промислового комплексу – Ред.) лише у поточному році поставлено у війська близько 1900 одиниць нового або модернізованого озброєння та військової техніки – бронетанкової, морської, авіаційної", – наголосив Порошенко.

 

Зокрема, за його словами, на озброєння армії вже почали надходити ракетно-артилерійське озброєння, високоточні протитанкові комплекси "Корсар", "Стугна", "Бар‘єр" та ракети до них, новітні піхотні вогнемети, системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та зв‘язку.

 

"Укроборонпром розпочав серійний випуск сучасних зразків вітчизняного виробництва – модернізованих танків Т-64, нових бронетранспортерів БТР-3, БТР-4, модернізованих бойових машин піхоти БМП-1. Здійснюємо модернізацію вітчизняного протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П", – додав український президент.

 

Нагадаємо, 8 жовтня президент України Петро Порошенко повідомив, що Державний концерн "Укроборонпром" передав українській армії 3500 одиниць озброєння та військової техніки цього року, понад 2000 з яких – це нове та модернізоване озброєння. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.