НОВИНИ

У Водяному на Донбасі внаслідок обстрілу бойовиків пошкоджено житлові будинки

На місці обстрілу виявлено 12 вирв від влучання снарядів калібру 122 мм на вулицях та на чотирьох подвір’ях житлового сектору.

На Донбасі внаслідок обстрілу бойовиками населеного пункту Водяне зруйновано та пошкоджено декілька житлових будинків та господарських будівель. Про це повідомила українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу ООС у четвер, 11 жовтня.

 

9 жовтня з боку збройних формувань РФ з напрямку Нової Таврії здійснено обстріл дачного селища населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області із застосуванням артилерії калібру 122 мм та 152 мм.

 

Ввечері 9 жовтня за лінією оперативних чергових було отримано повідомлення про факти влучання боєприпасів на вулицях та на подвір’ях житлового сектору населеного пункту Водяне. Адреси та номери будинків встановити не вбачалося можливим у зв’язку з відсутністю табличок з поштовими адресами в дачному селищі.

 

Зазначається, що прибувши на місце обстрілу, група виявила 12 вирв від влучання снарядів калібру 122 мм на вулицях та на чотирьох подвір’ях житлового сектору та одну вирву в болотистій місцевості.

 

"В результаті артилерійського обстрілу з боку російських окупаційних військ пошкоджено лінію електропередач, дах однієї будівлі, стіну іншої, третя будівля зруйнована повністю. Також зруйнована лазня на подвір'ї одного з домоволодінь. Боєприпасів, що не вибухнули, не виявлено. Постраждалих серед цивільного населення немає", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо, що на Донбасі бойовики відкрили вогонь у бік патруля спеціальної моніторингової місії ОБСЄ під час проведення зміни персоналу на Донецькій фільтрувальній станції.