НОВИНИ

До розслідування вибухів біля Ічні залучать міжнародних експертів — Ірина Луценко

Луценко нагадала, що основною версією пожежі є диверсійна операція.

Україна долучить міжнародних партнерів до розслідування вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Ічнянському районі Чернігівської області. Про це повідомила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко під час  брифінгу у четвер, 11 жовтня, передає УНІАН.

 

«Я думаю, що Україна буде активніше долучати наших міжнародних партнерів до розслідування цієї ситуації, яка проявилася на складах в Ічні», - заявила вона.

 

Луценко нагадала, що основною версією пожежі є диверсійна операція. За її словами, основна робота в рамках розслідування буде спрямовуватись на «виявлення диверсійних груп, прізвищ іноземних громадян».

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.