НОВИНИ

Порошенко доручив терміново завершити переговори з НАТО щодо охорони арсеналів

Відповідне доручення президент дав главі МОУ Степану Полтораку та очільнику МЗС Павлу Клімкіну.

Президент України Петро Порошенко доручив терміново завершити переговори з НАТО про створення і реалізацію спеціального трастового фонду, який передбачає забезпечення ефективної експлуатації та сучасної охорони об’єктів зберігання боєприпасів. Про це він повідомив у середу, 10 жовтня.

 

Відповідне доручення президент дав главі МОУ Степану Полтораку та очільнику МЗС Павлу Клімкіну.

 

"Доручив міністру оборони та міністру закордонних справ терміново завершити переговори з НАТО про створення і реалізацію спеціального трастового фонду. Його мета – забезпечити ефективну експлуатацію та сучасну охорону об’єктів зберігання боєприпасів", – йдеться в повідомленні.

 

 

Читайте також: Ічня, Калинівка, Балаклія. Коли і де в Україні вибухали склади з боєприпасами

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.