НОВИНИ

Прокуратура перевіряє причетність українських компаній до будівництва Керченського мосту

Правоохоронці також направили запити щодо надання міжнародної правової допомоги для встановлення причетності іноземних компаній до будівництва мосту.

Прокуратура Криму проводить перевірку щодо причетності українських та іноземних компаній до будівництва Керченського мосту в окупованому Криму. Про це повідомив прокурор Гюндуз Мамедов.

 

"Ми за даним фактом відкрили кримінальне провадження та встановлюємо ці факти. Також у нас є кримінальне провадження за фактом будівництва Керченського мосту, який в результаті свого будівництва завдає істотної шкоди екології. З цього приводу проводяться слідчі дії, на даний час проводиться екологічна, комплексна експертиза. В рамках цього виробництва досліджуються не тільки наші вітчизняні організації, які нібито брали і беруть участь у будівництві, а також і іноземні компанії", – наголосив він.

 

За його словами, прокуратура підготувала низку клопотань щодо надання міжнародної правової допомоги для встановлення причетності іноземних компаній до будівництва цього мосту, і ці запити вже направлені в низку європейських країн.

 

Як повідомлялося, 4 жовтня працівники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з Головним слідчим управлінням Служби безпеки України викрили факти протиправного постачання до Росії матеріалів, які використовувались для будівництва Керченського мосту. Оперативники спецслужби задокументували, що менеджмент одного з українських підприємств, яке здійснює видобування щебеню, налагодили його поставки до країни-агресора.