НОВИНИ

У Німеччині розповіли, коли передадуть Болгарії підозрюваного у вбивстві журналістки Марінової

Німеччина офіційно підтвердила затримання підозрюваного.

Міністерство внутрішніх справ Німеччини повідомило, що підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки Вікторії Марінової, яку знайшли вбитою 7 жовтня, буде видано болгарській стороні після відповідного рішення генеральної прокуратури на підставі європейського ордера на арешт. Про це сказала офіційний представник відомства МВС ФРН Елеоноре Петерман.

 

Так, німецька сторона офіційно підтвердила факт затримання на своїй території підозрюваного. Як зазначається, зараз справа знаходиться у руках чиновників Нижньої Саксонії.

 

"У результаті скоординованої роботи болгарських поліцейських, Федерального кримінального відомства (Німеччини) і управління кримінальними справами землі Нижня Саксонія вдалося затримати", - сказала Петерманн.

 

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Болгарії Младен Маринов повідомив, що у Німеччині було затримано підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки Вікторії Марінової. Зокрема, було затримано громадянина Болгарії Северина Красимирова 1997 року народження. 

 

За словами міністра, в результаті слідчих заходів і проведених ДНК-експертиз було встановлено, що частинки ДНК Северина Красимирова збігаються з тими, що були знайдені на тілі вбитої журналістки.

 

Крім того, генеральний прокурор Болгарії Сотир Цацаров повідомив, що спільно з владою Німеччини розпочато процедуру екстрадиції підозрюваного та його видачі правоохоронним органам Болгарії.

 

Як повідомлялося, у Болгарії жорстоко вбили журналістку Вікторію Марінову, яка розслідувала махінації з коштами ЄС.