НОВИНИ

Вибухи біля Ічні. У Міноборони повідомили, що територія займання значно зменшилася

На території арсеналу досі тривають заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події.

У Чернігівській області значно зменшилася площа займання на території шостого арсеналу Міністерства оборони, однак над арсеналом спостерігається незначне задимлення та лунають поодинокі вибухи. Про це з місця надзвичайної події повідомив начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай.

 

Як зазначається. станом на 16.30  на території 6-го Арсеналу тривають заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події.

 

"З метою локалізації осередків тління на території 6-го Арсеналу працює військова техніка підрозділів ЗС України. Зокрема, на технічній території працюють 3 інженерні машини розгородження (ІМР) та 9 пожежних танків ГПМ-54, а також 15 пожежних автомобілів від підрозділів, задіяних до ліквідації пожежі. 2 літаки АН-32П від ДСНС здійснили 18 скидів води над осередками тління" – йдеться у повідомленні Міноборони.

 

На території 6-го Арсеналу працюють 10 груп розмінування, які здійснюють пошук та очищення території від вибухонебезпечних предметів.

 

У відомстві додали, що завдяки злагодженій роботі підрозділів, які задіяні до ліквідації пожежі на Арсеналі на спеціальній техніці та діям авіації, територія займання значно зменшилась.

 

Начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України повідомив, що з метою упередження можливих випадків мародерства, виявлення можливих залишків боєприпасів та проведення інформування місцевого населення про небезпечні предмети в населених пунктах, прилеглих до місця надзвичайної події, працюють патрулі Військової служби правопорядку у ЗС України.

 

Як повідомлялося, у селі Августівка на Чернігівщині активно іде розмінування.

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.