НОВИНИ

Українські військові провели навчання в Азовському морі

зокрема, учасники навчань відпрацьовували відбиття збройного нападу ворожого десанту з моря.

Маріупольський загін морської охорони спільно з тактичною авіацією Повітряних сил, танковими військами, артилерією, механізованими ротами Збройних сил України та іншими силовими відомствами взяв участь у комплексі маневрів, що проводяться в рамках навчань на Азовському морі. Про це у середу, 10 жовтня, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 

Зазначається, що учасники відпрацьовували відбиття збройного нападу ворожого десанту з моря, нанесення авіаційного удару по катерній десантній групі противника, й відбиття висадки морського десанту противника.

 

У відточені військової майстерності в районі Білосарайської затоки поєдналися 5 штурмових літаків СУ-24, 4 гвинтокрили МИ-8, близько 10-ти новітніх танків, понад 10 гаубиць, 5 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони. Загальна кількість залученого особового складу всіх підрозділів понад 500 військовослужбовців.

 

 

 

 

«Для моряків-прикордонників, які вже понад 4 роки забезпечують охорону державного кордону на сході України, участь у спільних навчаннях не була складною чи новою. Але, для того, щоб бути завжди напоготові, чітко знати й розуміти, як діятимуть твої побратими, які маневри й тактичні прийоми є найефективнішими – саме для цього й відпрацьовуються подібні заходи», - відмітив начальник штабу загону морської охорони Віктор Правда.

Злагоджені дії повітряного, морського та сухопутного компонентів високо оцінено штабом навчань.

 

Нагадаємо, в суботу, 29 вересня, глава МВС Арсен Аваков повідомив, що Міністерство внутрішніх справ збільшує свою присутність в акваторії Азовського моря.

 

12 вересня Генштаб  посилив угруповання Збройних сил на азовському напрямку, у тому числі сухопутних військ, у відповідь на агресивні дії Росії в Азовському морі. Крім того, РНБО затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів в акваторіях Азовського і Чорного морів.