НОВИНИ

Кабмін схвалив створення Шосткинського прикордонного загону на кордоні з Росією

Вказаний прикордонний загін створюється для підвищення надійності охорони та рівня захищеності держкордону.

Кабінет міністрів України підтримав створення Шосткинського прикордонного загону Державної прикордонної служби України. Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні уряду  у середу, 10 жовтня, передає "РБК-Україна".

 

"Погодитися з пропозицією адміністрації Державної прикордонної служби щодо створення бюджетної установи "Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)", - йдеться у тексті розпорядження.

 

Крім того, зазначається, що функціонування Шосткинського прикордонного загону має забезпечити адміністрація ДПСУ.

 

"Вказаний прикордонний загін створюється для підвищення надійності охорони та рівня захищеності держкордону, готовності органів та підрозділів до раптово виникаючих завдань та удосконалення системи управління, досягнення рівня здатності військ до адекватного реагування на загрози прикордонного збройного конфлікту і збереження спроможності до нарощування оперативних можливостей в особливий період для відбиття збройної агресії проти України", - йдеться у повідомленні.

 

Проект розпорядження розроблено адміністрацією ДПСУ у зв'язку з необхідністю утворити новий орган Держприкордонслужби, який буде виконувати завдання на українсько-російській ділянці держкордону.

 

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо, що через вибухи в Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони Державна прикордонна служба створила ситуаційні групи та посилила заходи безпеки.