НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

У селі Августівка на Чернігівщині активно іде розмінування

На території села працює кілька бригад саперів та присутня військова охорона.

У селі Августівка у Чернігівському районі неподалік військових складів, де 9 жовтня почалися вибухи, активно йде розмінування території. Про це у середу, 10 жовтня, повідомляє кореспондент Тиждень.ua. 


На території села працює кілька бригад саперів та присутня військова охорона. З будинків в Августівці та прилеглих до села полів збирають десятки уламків від снарядів реактивної артилерії. Є руйнування будівель: у вікнах вибиті шибки, пробиті дахи. В селі майже немає місцевих жителів. Станом на 13:00 досі чути поодинокі вибухи.

 

За інформацією військових, з якими спілкувався кореспондент Тиждень.ua, частина місцевого населення досі залишає територію села. 

 

 

 

Водночас проїзд до села Дружба, яке розташоване безпосередньо біля складів, повністю закритий


"Там вдвічі більше снарядів і село знаходиться безпосередньо біля військової частини, тому доступ туди закритий", - повідомив представник військової служби правопорядку, з яким спілкувався кореспондент.

 

В бік військових складів їдуть десятки пожежних машин, щонайменше дві колони. Над територією регулярно літає пожежний літак.

 

Також в сторону села поїхали представники Червоного хреста. 

 

 

Як повідомлялося, 10 жовтня станом на 8:30 вибухів у Ічнянському районі Чернігівської області не чути, також немає диму, який спостерігався раніше.

 

У ДСНС повідомили, що станом на 7:00, на території військового складу у Ічнянському районі Чернігівської області спостерігаються вибухи різної інтенсивності.

 

9 жовтня близько 03:40 у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.