НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Вибухів не чути. Ситуація біля Ічні стабілізувалася

У місті зафіксовані випадки мародерства.

У середу, 10 жовтня, станом на 8:30 вибухів у Ічнянському районі Чернігівської області не чути, також немає диму, який спостерігався раніше. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua з місця подій. 

 

За словами місцевих жителів, техніка рятувальників, яка напередодні стояла біля місцевого відділку ДСНС, виїхала гасити пожежу.  Місцевий волонтер Євген Вінич підтвердив, що техніка вночі виїхала у бік складів.

 

 

 

Місцеві жителі також повідомили, що зранку над складами пролетіло два літаки. В Ічні є світло та вода, однак місто відключено від газопостачання.

 

В центрі міста працює польова кухня, організована волонтерами. Місцеві жителі очікують, що вже сьогодні зможуть повернутися в домівки. 

 

Як повідомляє кореспондент Тиждень.ua, у місті зафіксовані випадки мародерства, однак представники Нацполіції не змогли уточнити їхню кількість. Станом на 8:30 у районному відділенні поліції перебуває двоє мародерів.

 

У середу, 10 жовтня, у ДСНС повідомили, що станом на 7:00, на території військового складу у Ічнянському районі Чернігівської області спостерігаються вибухи різної інтенсивності.

 

9 жовтня близько 03:40  у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.

 

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що локалізовано 35% пожежі на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.