НОВИНИ

Фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір" продовжили арешт

Таким чином, Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов залишаться в СІЗО Ростова-на-Дону.

Північно-кавказький військовий окружний суд у Ростові-на-Дону продовжив термін утримання під вартою на три місяці фігурантам Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір».Про це повідомляє "Крим.Реалії" у вівторок, 9 жовтня.

 

Таким чином, Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов залишаться в СІЗО Ростова-на-Дону до 11 січня.

 

«11 жовтня – тобто через 3 дні – закінчувався попередній термін утримання під вартою, в зв'язку з цим прокурор звернувся з дуже коротким клопотанням про продовження строку тримання під вартою на 3 місяці. Суд благополучно задовольнив це клопотання і продовжив їм термін утримання під вартою до 11 січня 2019 року», – розповів адвокат Сергій Легостов.

 

Як повідомлялося, Муслім Алієв, Емір-Усеїн Куку, Вадим Сірук, Енвер Бекіров, Рефат Алімов і Арсен Джеппаров 11 грудня були незаконно звинувачені в терористичній діяльності по так званій "справі Хізб ут-Тахрір".

 

Міжнародна ісламська політична організація "Хізб ут-Тахрір" називає своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" в 2003 році, включивши в список 15 об'єднань, названих "терористичними". Проте організація відкидає терористичні методи і заявляє про несправедливе переслідування з боку РФ. Крім того, захисники заарештованих і засуджених у «справі Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їх переслідування мотивованим за релігійною ознакою.