НОВИНИ

Нафтогаз і Київтеплоенерго підписали угоду. Киянам обіцяють гарячу воду за тиждень

На врегулювання всіх питань між компаніями має піти до п'яти робочих днів.

Київська міська держадміністрація та НАК "Нафтогаз України"  підписали мирову  угоду  щодо передачі боргів ПАТ "Київенерго" до КП "Київтеплоенерго". Про це у вівторок, 9 жовтня, компанія повідомляє у Twitter.

 

"Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго визнає, що є правонаступником за борговими зобов’язаннями Київенерго", - йдеться у повідомленні. У середу, 10 жовтня, господарський суд м. Києва має затвердити мирову угоду.

 

Після цього протягом двох днів Київенерго та Київтеплоенерго урегулюють питання передачі боргових зобов’язань. Щойно це станеться, Нафтогаз та Київтеплоенерго зможуть укласти договір про постачання газу за пільговою ціною на умовах ПСО.  "Весь процес триватиме до 5 робочих днів", - пояснили у компанії.

 

Як повідомлялося,  19 липня  киян попередили про можливе відключення гарячої води, світла і тепла.  Це пов'язано з тим, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" 1 серпня має отримати в управління генеруючі об'єкти столиці ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, проте Нафтогаз відмовляється укладати договір на постачання газу компанії, поки вона не визнає правонаступництво боргів Київенерго.

 

Як повідомлялося, з 1 серпня Київтеплоенерго отримає в управління генеруючі об'єкти (ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, завод "Енергія"). 22 травня влада Києва повідомили, що Нафтогаз відмовляється укладати договір на постачання газу з Київтеплоенерго через борги попереднього оператора Київенерго. Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" станом на 1 січня 2018 року становила 4,7 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.