НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Біля Ічні лунає 10-20 вибухів на хвилину

Вибухи можна почути з відстані 15 кілометрів.

Інтенсивність вибухів  у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони складає 10-20 вибухів на хвилину. Про це у вівторок, 9 жовтня, повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

 

Вибухи можна почути з відстані 15 кілометрів. 

 

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40  у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Як повідомлялось, на території 6-го арсеналу Міністерства оборони під Ічнею у Чернігівській області станом на 7 годину ранку інтенсивність вибухів становить 2-3 вибухи на секунду.

 

Раніше президент України Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді через вибухи на території шостого арсеналу Міністерства оборони поблизу Ічні у Чернігівської області.

 

У Міноборони повідомили, що розглядають кілька версій щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони, зокрема, диверсію. 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.