НОВИНИ

Влада Києва вирішила повністю знести Шулявський шляхопровід

Водіям варто вивчити схему об'їзду.

У Києві 3-4 листопада знесуть Шулявський шляхопровід, рух транспорту буде закрито на півтора року. Про повідомляє «Вечірній Київ» з посиланням на заяву головного інженера КП «Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва» Олександра Здольника.

 

"Звичайно, в перші дні буде пекло на дорогах, але, сподіваємося, недовго. Зараз будуть розставляти дорожні знаки і нові світлофори для об'їзду транспортом будівельної зони. Переобладнали вже контактну мережу тролейбусів. Машини поїдуть по вулицях Нестерова, Цедіка, Гарматній і Виборзькій", - сказав він.

 

Перед водіями, які щодня їдуть на Шулявку, стоїть завдання вивчити схему об'їзду, адже популярний шляхопровід закриють на 1,5 року, доки не побудують новий.

 

"Демонтувати Шулявський шляхопровід будемо повністю. Першими знесемо прогонові будови, опори, потім і фундамент до ростверків. Поле з паль (частини фундаментів) доведеться покинути. Є висновок експертизи, що старі фундаменти не придатні для нових сучасних і майбутніх навантажень. Замість старого тут встановлять нове пальове поле", - заявив головний інженер.

 

Здольник уточнив, що під час робіт проспект Перемоги не перекриватимуть для транспорту повністю, тільки частково обмежуватимуть рух по одній смузі.

 

Нагадаємо, що реконструкція Шулявського шляхопроводу обійдеться у 830 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.