НОВИНИ

Порошенко повідомив про плани РФ втрутитися у вибори в Україні

Президент також підкреслив, що розраховує на ефективні засоби протидії російським планам задля захисту вибору українського народу.

Президент Петро Порошенко повідомив, що Росія має намір втрутитися у виборчу кампанію в Україні. Про це він заявив у понеділок, 8 жовтня, під час зустрічі з членами нового складу ЦВК.

 

"Ми вже зараз бачимо і з точки зору інформації наших спеціальних органів, і з точки зору інформації наших партнерів, що Росія збирається активно втручатися у виборчу кампанію (в Україні – Ред.) і через системи дезінформації, і через системи фальсифікації виборчого процесу, і через системи хакерських кібератак для того, щоб зірвати вибори", – наголосив Порошенко.

 

Водночас він підкреслив, що розраховує на ефективну роботу членів Центрвиборчкому та ефективні засоби протидії російським планам задля захисту вибору українського народу.

 

Крім того, український президент заявив про важливість протидії підкупу виборців, технології, яка, за його словами, є "однією з форм втручання у вибори через гроші, що йдуть з Росії".

 

"Я сподіваюся як на рішучі дії ЦВК, так і необхідність внесення змін до законодавства, які суттєвим чином ускладнюють цей процес (підкуп виборців – Ред.) і збільшують відповідальність", – підсумував він, додавши, що відповідні проекти законодавчих пропозицій готові до розгляду на Національній раді реформ.

 

Як повідомлялося 22 вересня, президент України Петро Порошенко заявив, що Росія впливає на політичні сили в Україні та втручатиметься у майбутні вибори. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.