НОВИНИ

Шпигунство на користь РФ. Єжова завербували у Санкт-Петербурзі

Протягом 2017 року Єжов здійснював здобуття відомостей про діяльність у зовнішньо-політичній сфері.

Прокурор по справі колишнього перекладача прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана Станіслава Єжова заявив у суді, що обвинувачений має родинні стосунки у Росії, а також, що Єжова вербували у Санкт-Петербурзі. Про це він заявив у залі Голосіївського суду, передає РБК-Україна у понеділок, 8 жовтня.

 

"Протягом 2017 року Єжов здійснював здобуття відомостей про діяльність у зовнішньо-політичній сфері. Встановлено, що з 2005 по 2007 рік він перебував у довгих відрядженнях у Словенії та США. Після повернення в Україну він потім часто повторював візити до Росії", - повідомив прокурор.

 

Також були надані докази співпраці Єжова із спецслужбами Російської Федерації.

 

"В ході проведення заходів було встановлено фактичне місце роботи Єжова.  Встановлено, що має родинні стосунки у Росії. Це підтверджує нашу теорію. СБУ надала інформацію, що Єжов направляв листи на електронну адресу оленапрекрасна@yandex.ru. Ця електронна адреса належить спецслужбам і зареєстрована у місті Санкт-Петербург", - додав прокурор.

 

"Окрім того, за словами прокурора, слідство встановило, що 24.07.2015 Єжов літав до Санкт-Петербургу, 25.09.2015 - також до Санкт-Петербургу, 26.12.2015 - до Мінська, 09.08.2016 - до Мінська, 20.01.2017 - до Мінська, 04.08.2017 - знов до Мінська", - заявив прокурор.

 

За його словами, дружина Станіслава Єжова також літала із ним.

 

"Все це підтверджує зв'язок Єжова із спецслужбами РФ. Його вербували на територіі Санкт-Петербургу", - резюмував прокурор.

 

Як повідомлялося, працівники СБУ затримали Станіслава Єжова 20 грудня. Народний депутат Антон Геращенко заявив, що завербований спецслужбами Російської Федерації (РФ) працівник Кабінету міністрів України Єжов працював на Росію щонайменше два роки.

 

Згодом Служба безпеки України оголосила Єжову про підозру. 22 грудня Шевченківський райсуд обрав Єжову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів без альтернативи внесення застави.

 

21 грудня 2017 року заступника керівника протоколу прем'єр-міністра України Станіслава Єжова, якого підозрюють у роботі на російські спецслужби, звільнили з роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.