НОВИНИ

В Латвії біля кордону помітили російський корабель

Корвет знаходився в ексклюзивній економічній зоні - у 14 морських милях (26 км) від територіальних вод Латвії.

Національні збройні сили Латвії зафіксували біля кордону республіки російський корвет "Стерегущий". Про це повідомили ВС Латвії на своїй сторінці в Twitter.

 

Згідно інформацією військових, корабель ВМФ РФ був помічений у суботу, 6 жовтня. Він знаходився в ексклюзивній економічній зоні - у 14 морських милях (26 км) від територіальних вод Латвії.

 

"Військово-морські сили 6 жовтня ідентифікували корабель класу "Стерегущий" Збройних сил Росії" - йдеться у повідомленні.

 

Варто додати, що "Стерегущий" - це головний корвет проекту 20380 багатоцільових бойових надводних кораблів. Був спущений на воду в 2006 році і прийнятий до складу російського флоту в 2008 році. "Стерегущий" оснащений керованою ракетною зброєю і здатний розвивати швидкість до 27 вузлів (50 км/год). Його автономність плавання становить 15 діб. Екіпаж корабля складається з 99 осіб.

 

Нагадаємо, у квітні Військово-морські сили Збройних сил України провели навчання з оборони морського узбережжя поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом.

 

Раніше повідомлялося, що Морська авіація Військово-Морських Сил Збройних Сил України провела у Чорному морі спільні тренування з кораблем USS Carney (DDG 64) Військово-Морських Сил Сполучених Штатів Америки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.