НОВИНИ

У РФ політв'язня Гриба етапують до СІЗО Краснодара

За даними батька політв'язня, українця переводять для проведення повторних слідчих дій.

У Росії незаконно утримуваного українця Павла Гриба етапують до слідчого ізолятора міста Краснодар для проведення повторних слідчих дій. Про це повідомив батько політв'язня Ігор Гриб.

 

"Буквально щойно я отримав інформацію від адвоката, що Павло буде переведений назад у Краснодар, у слідчий ізолятор Краснодара для проведення повторних слідчих дій. Вони будуть проходити 17-18 числа у місті Краснодар. Тобто, відбудеться або вже відбувається етапування до Краснодара", – заявив він.

 

Зазначимо, що раніше українця  етапували до СІЗО Ростова-на-Дону з Краснодара.

 

Читайте також: Бранці Кремля. Остання інформація про українських політв'язнів у РФ та Криму

 

Як повідомлялося 2 жовтня, в українського політв'язня в Росії Павла Гриба досі заблокований рахунок для переказу коштів: через відсутність коштів Павло не може купити продукти та ліки. Він також додав, що у вересні Павлу Грибу дозволили передати ліки. Батько політв'язня уточнив, що передали ліки лише для підтримки стану здоров'я, адже нині йому невідомий реальний стан сина.

 

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі. повідомлялося 2 жовтня, в українського політв'язня в Росії Павла Гриба досі заблокований рахунок для переказу коштів: через відсутність коштів Павло не може купити продукти та ліки.

 

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.