НОВИНИ

Порошенко запропонував побудувати міст через Дунай

За словами президента, Україна готова внести 43 мільйони євро в реалізацію проекту.

Президент України Петро Порошенко запропонував прем'єру Болгарії Бойку Борисову побудувати міст через Дунай. Про це він у п'ятницю, 5 жовтня, заявив під час спільної перевірки ремонту автотраси М-15 Одеса – Рені.

 

Порошенко пропонує спільними зусиллями з Болгарією та Румунією побудувати міст через Дунай.

 

"Україна готова внести свою частку в реалізацію проекту - 43 мільйони євро, а решту коштів можна було б залучити з боку партнерів Євросоюзу", – наголосив Порошенко.

 

Керівник Служби автодоріг в Одеській області Олег Варивода під час інспектування презентував інвестиційну пропозицію про будівництво мостового переходу через Дунай у районі населених пунктів Орлівка та Ісакча, що може сполучити Одесу з турецькою Анталією, орієнтовною вартістю 243 мільйони євро.

 

Він також повідомив, що упродовж поточного року підрядні організації виконали асфальтобетонні роботи на 30-кілометровій ділянці автотраси, ще на 50 кілометрах виконано роботи з вирівнювання шару дороги. Зараз іде підготовка до укладення вирівнюючого шару на завершальній 11-кілометровій ділянці 298-кілометрової автотраси Одеса-Рені.

 

Крім того, за словами Вариводи, станом на 5 жовтня виконано робіт на 910 мільйонів гривень із півтора мільярда гривень, запланованих на поточний рік. Він також додав, якщо у жовтні не випаде сніг, то ремонт автотраси буде успішно завершений.

 

Як повідомлялося, 27 травня 2018 року президент Петро Порошенко після переговорів з прем’єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим заявив, що Україна та Болгарія домовилися активізувати будівництво дороги між Одеською областю, Рені і Варною через територію Румунії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.