НОВИНИ

Радник президента РФ підтвердив Денісовій, що Сенцов припинив голодування

Омбудсмен додала, що зараз українець зустрічається з адвокатом в колонії Лабитнангі.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що радник президента Росії Міхаїл Фєдотов підтвердив їй, що незаконно засуджений український режисер Олег Сенцов написав заяву про відмову від голодування. Про це в п'ятницю, 5 вересня, український омбудсмен на своїй сторінці в Facebook.

 

"Я щойно переговорила з Радником Президента РФ, головою ради при Президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Міхаїлом Фєдотовим.  Він заявив, що володіє інформацією від керівництва Федеральної служби виконання покарань РФ про те, що Олег Сенцов написав заяву про відмову від голодування. Причини російський чиновник не знає", – йдеться в повідомленні.

 

Омбудсмен додала, що зараз українець зустрічається з адвокатом в колонії Лабитнангі.

 

Як повідомлялося, 5 жовтня в Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової перевіряють інформацію, яку оприлюднили російські ЗМІ, про те, що незаконно засуджений український режисер Олег Сенцова припинив голодування. 

 

Нагадаємо, суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.