НОВИНИ

У Міноборони назвали кількість військових, які отримали статус учасника бойових дій

Крім того, державні нагороди України отримали понад 113 тисяч військовослужбовців та працівників ЗСУ.

Міністерство оборони повідомило, що з весни 2014 року станом на 3 жовтня 2018 року статус учасника бойових дій отримали понад 240 тисяч 500 військовослужбовців та працівників Збройних сил України. Про це в п'ятницю, 5 жовтня, заявив речник відомства Дмитро Гуцуляк.

 

"За інформацією Департаменту кадрової політики оборонного відомства, статус учасника бойових дій отримали понад 240 тисяч 500 військовослужбовців та працівників ЗС України", –йдеться в повідомленні.

 

Водночас, за даними Департаменту кадрової політики МОУ, з початку 2018 року заохочувальними відомчими відзнаками нагороджено близько семи тисяч військовий та працівників ЗСУ.

 

"Загалом, з весни 2014 року станом на 3 жовтня 2018 року, державними нагородами України нагороджено понад 113 тисяч 70 та заохочувальними відзнаками Міноборони України – понад 57 тисяч 700 військовослужбовців та працівників ЗС України", – наголосили в оборонному відомстві.

 

Нагадаємо, у жовтні в уряді врегулювали питання позбавлення статусу учасника бойових дій на Донбасі. Згідно з повідомленням, позбавити статусу учасника бойових дій можуть при наявності обвинувального вироку суду за вчинення умисного тяжкого злочину, виявлення факту надання недостовірної інформації про участь в АТО або за особистою заявою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.