НОВИНИ

Координатор ОБСЄ не зміг відвідати усіх заручників, яких в ОРДіЛО утримують бойовики

Водночас Денісова зазначила, що окупаційна влада попросила Фріша відвідати ув’язнених, які утримуються в Україні.

Координатор ОБСЄ Тоні Фрішем повідомив, що не зміг відвідати усіх українських заручників, яких утримують в ОРДіЛО бойовики. Про це заявила омбудсмен України Людмила Денісова.

 

"Провела робочу зустріч з координатором ОБСЄ Тоні Фрішем. Обговорили результати його візитів до ув’язнених на сході України. Він повідомив, що йому не вдалося відвідати усіх ув’язнених, які були зазначені у переданому українською стороною списку", – йдеться в повідомленні.

 

 

Водночас Денісова зазначила, що окупаційна влада ОРДіЛО попросила Фріша відвідати ув’язнених, які утримуються в Україні, і передала йому список цих осіб.

 

"Домовились, що коли я з ним ознайомлюсь, мій офіс перевірить місцезнаходження кожного.Обговорили питання обміну засуджених, утримуваних в так званих "ЛНР" і "ДНР", які були ув’язнені до початку збройного конфлікту з боку Росії", – додала омбудсмен.

 

Як повідомлялося, посол Організації з безпеки і співпраці в Європі Тоні Фріш 6-12 вересня відвідає лінію зіткнення на Донбасі, він планує зустрітися із заручниками та подивиться на те, у яких умовах їх утримують. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.