НОВИНИ

Нідерланди звинуватили РФ у спробі викрасти матеріали про катастрофу МН17

ГРУ РФ намагалося отримати дані шляхом кібератаки.

Міністр оборони Нідерландів Анк Бейлевелд заявила, що підрозділ військової розвідки Росії намагався викрасти матеріали розслідування катастрофи рейсу MH17 на Донбасі. Про це повідомляє The Associated Press.

 

Так, ГРУ РФ намагалося отримати дані шляхом кібератаки.

 

"Ми знали про зацікавленість російських розвідувальних служб в матеріалах цього розслідування і вжили відповідних заходів", - зауважила вона.

 

Раніше стало відомо, що Генеральна служба розвідки і безпеки Нідерландів (MIVD) 13 квітня запобігла російській кібератаці проти Організації із заборони хімічної зброї у Гаазі. Росіяни намагалися зламати мережу Wi-Fi OPCW. У зв'язку з цим Амстердам депортував четверо офіцерів російської розвідки. Зокрема, ноутбук одного з росіян був прив’язаний до серверів у Бразилії та Малайзії. Крім того, на прес-конференції в Гаазі були оголошені імена та функції чотирьох російських розвідників: Моренєц Алєксєй Сєргєєовіч  - "кібероператор"; Сєрєбряков Євгєній Міхайловіч - "кібероператор"; Сотніков Алєг Міхайловіч - "підтримка агентурної розвідки"; Мінін Алєксєй Валєрійовіч - "підтримка агентурної розвідки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.