НОВИНИ

Зураб Аласанія: Не певний, що рупори Кремля в Україні можна перемогти адекватними методами

За словами гендиректора НСТУ, коли на тебе пруть із каменюкою, ти не можеш відбитися букетом квітів. Але коли візьмеш до рук важкий предмет, то теж ризикуєш перетворитися на бандита.

Генеральний директор Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія розповів в інтерв’ю Тижню, що не певний, що рупори Кремля NewsOne, «112», «Вести» можна перемогти  адекватними методами.

 

Він пояснив, що коли на тебе пруть із каменюкою, ти не можеш відбитися букетом квітів. Але коли візьмеш до рук важкий предмет, то теж ризикуєш перетворитися на бандита.

 

«Те, що робить Росія, — це пропаганда. Циніки кажуть, що ми маємо боротися симетричними методами й не відчувати страху. Russia Today — це медіа? Ні, це військовий підрозділ. Чи мають наші ЗМІ вирішувати питання протистояння в гібридній війні? Не впевнений. Це радше завдання Міністерства інформаційної політики, СБУ. Країна нині потребує оборони на всіх фронтах. Журналіст уміє працювати зі словом, зображенням — з усіма цими навичками можна займатися пропагандою, робити політику, але тоді треба піти з професії», — сказав Аласанія.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.