НОВИНИ

Рада рекомендувала РНБО запровадити санкції щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne

У документі наголошується, що у цих ЗМІ постійно фіксуються ознаки пропаганди і поширення ідеології тероризму.

Верховна Рада в четвер, 4 жовтня, підтримала за основу та в цілому проект постанови щодо запровадження санкцій проти власників телеканалів "112 Україна" і Newsone. Відповідне рішення підтримали 229 народних депутатів.

 

Так, рішення прийнято після розгляду петиції, яка набрала на сайті парламенту більше 25 тисяч голосів.

 

Зазначимо, що нардепи подають в РНБО пропозицію ввести такі санкції як блокування активів, недопуск виведення капіталів за кордон, припинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання ліцензій, заборона користуватися радіочастотним ресурсом України, відмова надавати телекомунікаційні послуги, повну або часткову заборону операцій з цінними паперами, заборона видавати ліцензію Нацбанку на інвестиції в іншу країну і валютні операції, заборона передачі прав інтелектуальної власності.

 

Ці та інші санкції РНБО пропонується ввести відносно ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ Телерадіокомпанія 112-ТВ, ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "Новости 24 години ".

 

У документі наголошується, що в діяльності цих юросіб постійно фіксуються ознаки пропаганди і поширення ідеології тероризму.

 

Читайте також: Рупори Кремля в Україні: знешкодити обережно

 

Як повідомлялося, 30 вересня петиція за зупинку діяльності телеканалів "112 Україна" і NewsOne набрала 25 000 підписів, необхідних для її розгляду у Верховній Раді. 

 

1 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, парламент підготує законопроект або постанову про врегулювання в сфері інформаційної безпеки в зв'язку з тим, що петиція про відключення телеканалів набрала рекордну кількість голосів для розгляду в Раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.