НОВИНИ

Порошенко заявив, що хоче показати пропутінському главі МВС Італії Донбас

За словами президента, тоді Сальвіні зрозуміє, чому потрібні санкції проти РФ.

Президент Петро Порошенко заявив, що міністр внутрішніх справ Італії і лідер ультраправої "Ліги" Маттео Сальвіні, який раніше одягнув футболку з зображенням російського президента Владіміра Путіна на Червоній площі і виступив за скасування санкцій проти Москви, "просто не знає про глибоку трагедію, яку, з вини Кремля, переживає Україна". Про це йдеться у коментарі італійського видання La Repubblica.

 

"Я б хотів повезти Сальвіні на Донбас, щоб показати йому школи та ринки після російських артилерійських ударів, загиблих дітей, а також дітей-сиріт, вдів військових і зруйновані міста. І я впевнений, що тоді він зрозуміє наскільки потрібні санкції проти Москви", - зауважив він.

 

Зокрема, глава держави розповів італійській газеті, що Україна вже більше чотирьох років бореться з гібридною агресією РФ.

 

"Російські солдати вбивають наших солдатів і наших цивільних осіб на нашій території: це порушення міжнародного права, настільки жорстокі, що вже спричинило одинадцять тисяч загиблих. Ось чому санкції проти Кремля є необхідними", - наголосив Порошенко.

 

Нагадаємо,  Сальвіні виправдав незаконну анексію Крима РФ, а революцію в Україні назвав "фальшивою".

 

Крім того, Сальвіні раніше опублікував статтю, у якій закликав президента російського філіалу Асоціації італійських промисловців (Confindustria Russia) Ернесто Ферленгі скасувати санкції проти Кремля. "Сподіваюсь скоро, в уряді, я зможу відповісти на заклик президента Confindustria Russia: геть ці абсурдні санкції, які завдають незлічимих збитків італійській економіці", - наголосив лідер ультраправих.

 

Також прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте виступив за перегляд санкцій відносно Росії.