НОВИНИ

Супрун прокоментувала рішення комітету Ради про її звільнення

В. о. міністра охорони здоров'я заявила, що рішення є "характерною відповіддю старої системи".

Рішення Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я рекомендувати парламенту звернутися до Кабінету міністрів щодо відповідності займаним посадам виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського є "характерною відповіддю старої системи, яка понад усе прагне зберегти статус-кво". Про це йдеться у  повідомленні Супрун у Facebook.

 

"Сприймаємо вчорашню постанову комітету з питань охорони здоров'я про звернення до Кабінету міністрів України з вимогою звільнити команду агентів змін МОЗУ — як характерну відповідь старої системи, яка понад усе прагне зберегти статус-кво", - зауважила вона.

 

 

"Дуже добре, що регулярно отримуємо такий фідбек. Це допомагає розуміти, що ми діємо правильно і виконуємо суспільний запит на справжні зміни", - наголосила Супрун.
 

Нагадаємо, 2 жовтня Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я підтримав постанову про звернення до уряду щодо звільнення Супрун та її заступника Лінчевського. Рішення було прийнято одноголосно

 

Нагадаємо, 3 квітня Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабміну про відставку Супрун. У проекті постанови в якості причини вказано гостру суспільну напругу, яка виникла у зв’язку із зривом програми держзакупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості.  Таке рішення профільний комітет ухвалив після заслуховування звіту Супрун та її заступників. У своєму дописі у Facebook Богомолець назвала ряд своїх претензій до Супрун, серед яких зниження рівня вакцинації населення, зрив міжнародних закупівель ліків, зниження держфінансування лікування онкологічних та серцево-судинних захворювань та стрімке підвищення кількості медпрацівників, які виїжджають за кордон.

 

Як повідомлялося, помічник депутата Олега Ляшка Олег Богачов та мер Вишневого Ілля Діков пропонували  Супрун хабар у вигляді квартири в житловому комплексі "Акварелі 2" у Вишневому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.