НОВИНИ

Батько Гриба повідомив, що в РФ дозволили передати ліки політв'язню

Ігор Гриб уточнив, що передали ліки лише для підтримки стану здоров'я.

У Росії у вересні дозволили передати ліки незаконно затриманому українцю Павлу Грибу. Про це в середу, 3 жовтня, повідомив батько політв'язня Ігор Гриб.

 

За його словами, передача ліків ув'язненому має бути звичайною процедурою і тут немає жодного досягнення.  Гриб наголосив, що в СІЗО "зробили те, що вони зобов'язані робити".

 

"Так і має бути, це не досягнення", – зазначив він.

 

Крім того, батько політв'язня уточнив, що передали ліки лише для підтримки стану здоров'я, адже нині йому невідомий реальний стан сина.

 

"Це не ті ліки, які лікують, це ті, які підтримують здоров’я", – додав він.

 

Як повідомлялося 2 жовтня, в українського політв'язня в Росії Павла Гриба досі заблокований рахунок для переказу коштів: через відсутність коштів Павло не може купити продукти та ліки. 

 

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.