НОВИНИ

У СБУ заявили про активізацію діяльності спецслужб Росії в Україні

Крім того, правоохоронці попередила акцію біля Адміністрації президента, яку фінансував син Януковича.

Служба безпеки України повідомила, що фіксує активізацію діяльності спецслужб РФ в Україні. Про це в середу, 3 серпня, заявив заступник глави СБУ Віктор Кононенко.

 

"Фіксується активізація діяльності спецслужб РФ в Україні. Попереджено проведення провокаційної акції в Києві. Акція була ініційована Юрієм Котом біля посольсва РФ в Києві. За задумом, необхідно було ініціювати сутички і ця картинка мала бути трансльована по світу", зазначив він.

 

Кононенко також повідомив, що було проведено 11 обшуків, у тому числі в партії "Руські українці".

 

Крім того, за його словами, правоохоронці попередила акцію "День залежності" біля Адміністрації президента, яку фінансував син колишнього президента – Олександр Янукович.

 

"А також попереджено акцію "День залежності". Вилучено переписки, що підтверджують фінансування  даної вказівки. Лідер угрупування Сергій Хижняк мав організувати провокаційну акцію. Акція була оцінена в три тисячі доларів. Організаторів затримано і допитано. Вилучено відповідну документацію", – зазначив Кононенко.

 

Він також додав, що екс- лідер "Молодих регіонів" Хижняк був заблокований на початку вересня.

 

"На початку вересня спільно з Нацполіцією був заблокований колишній лідер "Молодих регіонів " – Сергій Хижняк, який перебуває на території РФ. За вказівкою і фінансуванням відомого вам Олександра Януковича він мав організувати провокаційну акцію біля Адміністрації президента України", – підсумував Кононенко.

 

Нагадаємо, у липня Служба безпеки України заблокувала спробу спецслужб Росії здійснити кібератаку на мережеве обладнання товариства "Аульська хлоропереливна станція", яке є об’єктом критичної інфраструктури країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.