НОВИНИ

В уряді представили модель проведення миротворчої місії ООН на Донбасі

У МінТОТ заявили, що запропонований варіант ще мають підтримати союзники України.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій у вівторок, 2 жовтня, представило  модель проведення миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

За словами глави відомства Вадима Черниша, якщо усі союзники України підтримають запропонований варіант, то у Москви не буде виходу.

 

 

"В України вже є бачення того, якою має бути миротворча місія ООН. Ініціатива України має бути консенсусною з більшістю країн. Якщо всі союзники підтримають запропоновану модель місії, у РФ не буде виходу", - заявив глава міністерства Вадим Черниш.

 

Раніше глава МЗС Павло Клімкін заявив, що Україна разом зі США, Францією та Німеччиною готують до внесення на голосування Радбезу ООН  проект резолюції про введення миротворців на Донбас. 

 

Також  під час виступу на 73-й сесії Генасамблеї ООН президент Петро Порошенко закликав ООН ввести миротворчу місію на Донбас.

 

Нагадаємо,  спецпредставник ДерждепуСША по Україні Курт Волкер повідомив, що Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина вже заявили про готовність взяти участь у миротворчій місії ООН на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.