НОВИНИ

База на Азовському морі дозволить Україні протистояти загрозам Росії - Муженко

Глава Генштабу додав, що Україна вже наростила в цьому районі повітряні, наземні, морські та артилерійські сили.

Створення нової військової бази на Азовському морі та посилення військової присутності в цьому районі дасть можливість протистояти зростаючій загрозі з боку Росії. Про це заявив глава Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, передає Reuters у понеділок, 1 жовтня.

 

Муженко наголосив, що Росія не тільки таємно воює в Донбасі, де базуються підтримувані Кремлем сепаратисти, але також нарощує свою військову присутність біля кордонів з Україною і здійснює агресивні дії проти кораблів, що прямують в українські порти.

 

"Всі ті заходи, які проводяться в Приазов'ї, і є елемент нарощування нашої присутності в цьому регіоні для адекватного реагування на можливі провокації з боку Російської Федерації", - сказав він.

 

Глава Генштабу додав, що Україна вже наростила в цьому районі повітряні, наземні, морські та артилерійські сили.

 

Також Муженко виключив можливість того, що ВМС України будуть супроводжувати комерційні судна в Азовському морі, щоб запобігти їх зупинку російськими кораблями.

 

Нагадаємо, в суботу, 29 вересня, глава МВС Арсен Аваков повідомив, що Міністерство внутрішніх справ збільшує свою присутність в акваторії Азовського моря.

 

12 вересня Генштаб  посилив угруповання Збройних сил на азовському напрямку, у тому числі сухопутних військ, у відповідь на агресивні дії Росії в Азовському морі. Крім того, РНБО затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів в акваторіях Азовського і Чорного морів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.