НОВИНИ

Тиск на Росію варто зберігати — Олланд

Екс-президент Франції переконаний, що Європейський Союз має і надалі підтримувати Україну.

У понеділок, 1 жовтня, під час візиту до Києва екс-президент Франції Франсуа Олланд наголосив, що підтримує всі зусилля і будь-яку політику, яка спрямована на доведення і втілення в життя Мінських угод. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

 

«З огляду на ту роль, яку мені судилося зіграти в укладенні цих домовленостей, я і досі відчуваю велику відповідальність за впровадження тих угод», - зазначив колишній президент Франції.

 

«По-перше, Європейський Союз має і надалі підтримувати Україну. По-друге, тиск на Росію варто зберігати, включаючи санкції, які накладені», - підкреслив він.

 

Олланд зауважив, що за його рішення по «Містралям» критикували всередині Франції.

 

«Але це був необхідний сигнал, який я мусив тобі надіслати аби поставити Росію перед необхідністю бути відповідальною. Ми не могли підтримати країну в час, коли вона вдається до агресії», - наголосив він.

 

Нагадаємо, у понеділок, 1 жовтня, президент України Петро Порошенко вручив Орден Свободи колишньому президенту Франції Франсуа Олланду.

 

Нагадаємо, у Франції вийшли мемуари екс-президента Франції Франсуа Олланда «Уроки влади», де він згадує, як узгоджувалися Мінські угоди. Він розповів, що під час переговорів у 2015 році Порошенко з Путіним "постійно підвищували голос один на одного". Російський президент так рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це виказало, що російські війська на Сході України є. 

Пізніше речник президента Росії Владіміра Путіна Дмитро Пєсков заявив, що не чув під час переговорів щодо Мінських угод 12 лютого 2015 року погроз Путіна президентові України Петрові Порошенкові. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.